Siatki ogrodzeniowe

Naszym Klientom pragniemy zapewnić stały dostęp zarówno do najnowocześniejszych, jak i tych najbardziej klasycznych rozwiązań. Z tego też względu zdecydowaliśmy się umieścić w ofercie siatkę ogrodzeniową. Jej najważniejszym i niepodważalnym atutem jest solidne przygotowanie, które przekłada się na długą żywotność produktu.

Właściwe zabezpieczenie przed korozją oraz innymi uszkodzeniami sprawia, że nasze prefabrykaty doskonale spisują się w roli skutecznej instalacji. Dbamy jednak także o zróżnicowanie oferty, co pozwoli Państwu sięgnąć po taki model siatki ogrodzeniowej, która najbardziej odpowiada Państwa oczekiwaniom.

Wśród dostępnych wariantów znajdują się:

1) MODEL POWLEKANY PCV

Wyróżnia się powlekaną strukturą, która powstaje w oparciu o starannie wyselekcjonowane i wybrane do dalszych etapów produkcji druty stalowe. Ich ocynkowanie nie stanowi ostatecznego zabezpieczenia przed korozją. Zostają one również powleczone powłoką PCV. Dzięki atrakcyjnej, stosunkowo niewielkiej cenie, rozwiązania te doskonale odnajdą się w obszarze prywatnych posesji, obiektów sportowych oraz terenów przemysłowych. Dzięki dopasowanej powłoce modele te ujmują także bardzo estetycznym wyglądem.

Dostępne są:

  • w ofercie standardowej w 3 wariantach kolorystycznych (czarnym, brązowym i zielonym);
  • w rolkach pakowanych w sposób tradycyjny (długość 10 lub 15 mb);
  • w standardowych wysokościach: 100, 125 oraz 150 cm.

Na zamówienie możemy także wykonać siatkę ogrodzeniową o wysokości nawet do 4 metrów.

2) WARIANT OCYNKOWANY

Ze względu na brak powłoki PCV, ale i bardzo skuteczną ochronę przed korozją modele te sprawdzają się przy budowie zagród oraz wybiegów dla zwierząt. Są odporne na ingerencje mechaniczne oraz niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych (zmiennych temperatur lub intensywnych oparów).

Produkt ten dostępny jest:

  • w podstawowych wysokościach (100 cm, 125 cm oraz 150 cm);
  • w wariantach o zróżnicowanej wielkości oczek oraz grubości drutu.

3) SIATKA OGRODZENIOWA LEŚNA

Ten model przeznaczony jest nie tylko do zabezpieczania obszarów leśnych, szkółek drzew oraz prywatnych terenów zielonych. Doskonale odnajdzie się również w roli instalacji zabezpieczającej pola uprawne, pastwiska oraz place budowy.

Oferta

siatka ogrodzeniowa
siatka ogrodzeniowa słupki ogrodzeniowe
bramy

bramy