Bramy panelowe

Produkowane bramy panelowe znajdują zastosowanie w różnego typu ogrodzeniach, począwszy od ogrodzeń przemysłowych, skończywszy na ogrodzeniach posesyjnych. Niski koszt bramy, a zaraz wysoki standard wykonania i estetyki zadowolą najbardziej wymagających klientów. Bramy panelowe występują w dwóch wersjach: ocynkowane ogniowa lub ocynkowane i lakierowane proszkowo na wybrany przez klienta kolor ( zielony 6005, czarny 9005 lub grafitowy 7016 ). Bramy panelowe wykonane są z bardzo solidnej konstrukcji kształtownika 60x40 mm i wypełnione panelem 3D (przetłaczanym) lub 2D (prostym), natomiast słupki z kształtownika 80x80x3mm zakończone daszkiem. Występują dwa typy bram: przesuwne i skrzydłowe. Bramy przesuwne wyposażone są w słupki chwytakowe i nośne, a także w wózki dostosowane do odpowiedniej długości i ciężaru bramy. Konstrukcja bramy przesuwnej jak i skrzydłowej przystosowana jest do montażu automatu.

Oferta


BRAMY PRZESUWNE - Panel 3D

Oferowany rodzaj bramy panelowej charakteryzuje się wypukłym wypełnieniem przęsła, które wpływa na trójwymiarowy efekt wizualny. Konstrukcje oparte są na mechanizmie przesuwanym. Dzięki temu mogą być montowane na wjazdach z niewielką ilością przestrzeni. Skrzydło chowa się na długości jednego z boków ogrodzenia. Możliwe jest doposażenia w automatykę.

bramy panelowe

BRAMY DWUSKRZYDŁOWE - Panel 3D

Tradycyjne rozwiązania uchylne dostępne są w naszym asortymencie między innymi w postaci bram panelowych dwuskrzydłowych. Wypukłe przęsło tworzy ciekawy efekt wizualny. Estetyki nadaje także zastosowanie odpowiednich metod uszlachetniania. Cynkowanie, lakierowanie, malowanie proszkowe zwiększają ponadto odporność konstrukcji na czynniki zewnętrzne.

bramy paneloweInformacje:

- wysokość i szerokość bram pod zamówienie
- Bramy są ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo na wybrany kolor: czarny (9005), antracyt (7016), zielony (6005) lub inny.
- 80x80 ścianka 3mm